خانه / دسته‌بندی نشده / 119 معلم ورزش تهران روش های کاهش فقر حرکتی و ورزشی را فرا گرفتند

119 معلم ورزش تهران روش های کاهش فقر حرکتی و ورزشی را فرا گرفتندبه گزارش روز سه شنبه ایرنا، عباس طباطبایی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 11، به طرح همکاری فدراسیون اسکوواش و شهرداری این منطقه تهران برای کاهش فقر حرکتی کودکان اشاره کرد و گفت: 37 هزار دانش آموز در مدارس این منطقه شهرداری مشغول به تحصیل هستند.
وی ادامه داد: با توجه به کمبود اماکن ورزشی در مدارس منطقه و با توجه به اهمیت مسئله فقر حرکتی در کودکان و مشکلات جسمی -حرکتی، اداره آموزش و مشارکت اجتماعی شهرداری منطقه 11 با همکاری فدراسیون اسکوواش اقدام به برگزای کارگاه آموزشی یک روزه برای معلمان ورزش کرده است .
طباطبایی افزود:تعداد 119 معلم ورزش در مدارس شهرداری منطقه 11 پس از برگزاری این کارگاه آموزشی به انتقال آموزه ها به دانش آموزان اقدام می کنند.
منطقه 11 شهرداری تهران دارای 154 مدرسه بوده که از مجموع آن ها 11 مدرسه استیجاری، 15 مدرسه اوقافی است.
منطقه 11 شهرداری تهران از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی، از شرق به خیابان‌های وحدت اسلامی و حافظ، از جنوب به میدان راه آهن و خیابان شوش و از غرب به خیابان‌های شهید نواب صفوی و شهید ابراهیمی (عباسی) و میدان حق شناس محدود می‌شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/7247/ 1539انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.