خانه / دسته‌بندی نشده / 12 کشور برای رقابت های تکواندو در البرز اعلام آمادگی کردند

12 کشور برای رقابت های تکواندو در البرز اعلام آمادگی کردندبه گزارش ایرنا، امیر غفرانی روز پنجشنبه در جلسه شورای ورزش در استانداری البرز افزود: با توجه به ظرفیت های بسیار مناسبی که البرز در بخش ورزش بویژه در رشته تکواندو دارد، با مساعدت استاندار البرز میزبانی بیست و نهمین دوره جام بین المللی دهه فجر و هشتمین دوره جام باشگاههای آسیا به این استان واگذار شده است.
وی با بیان اینکه این رقابت ها در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار می شود خاطر نشان کرد: مسابقات بین المللی دهه فجر در روزهای 1 و 2 اردیبهشت و باشگاههای آسیا در روزهای 3و 4 با حضور ناظر فنی فدراسیون جهانی انجام می شوند.
غفرانی گفت: هند، یونان، افغانستان، تاجیکستان، لبنان، آذربایجان، پاکستان، عمان، سوریه، هند، قزاقستان و عراق از جمله کشورهایی هستند که در این دوره از رقابت ها شرکت دارند.
وی ادامه داد: استان البرز توانسته طی سال های گذشته افتخارهای زیادی در رشته تکواندو کسب کند، و در ارزیابی های صورت گرفته طی 4 سال گذشته البرز در این رشته ورزشی به عنوان مهد محسوب بوده و یک استان تکواندو خیر محسوب می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان البرز افزود: با هدف برگزاری هر چه بهتر این رقابت ها انتظار می رود که کلیه دستگاه ها از جمله دستگاههای خدماتی، انتظامی، امنیتی و اجرایی حمایت های لازم را داشته باشند.
7414/1535انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.