خانه / دسته‌بندی نشده / 17 شهید ، سهم بابلی ها در پیروزی انقلاب اسلامی

17 شهید ، سهم بابلی ها در پیروزی انقلاب اسلامیبه گزارش خبرنگار ایرنا ، در این نشست که با حضور جمعی از اصحاب رسانه و چند تن از فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس در سالن اجتماعی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل برگزار شد ، سرهنگ علیرضا مرادی از فرماندهان و یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس گفت : احزاب بسیار زیادی در دنیا با پشتوانه رسانه ای قوی در حال تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و سعی دارند عملکرد نظام را زیر سئوال ببرند.
وی افزود : با توجه به ظرفیت های خوب رسانه ای خوبی که در کشور و استان وجود دارد انتظار همه این است که رسانه ها عملکرد نظام را برای مردم تشریح کنند.
او ادامه داد : بعد از گذشت 40 سال خدمات بسیار ارزنده ای در ابعاد مختلف عمرانی ، فرهنگی ، اقتصادی و ورزشی در کشور صورت گرفته است که رسانه ها وظیفه دارند که واقعیت ها را برای مردم تشریح کنند.
مرادی گفت : در سال 57 برای به ثمر رسیدن این انقلاب بیش از 50 هزار نفر در کشور شهید شدند که سهم بابل ازآن 17 شهید انقلاب است.
وی افزود : یکی از آرزوهای ما این است که با تدابیر خوبی که اتخاذ می شود مشکلات پیش روی اصحاب رسانه اعم از معیشت و بیمه رفع شود تا این قشر زحمتکش بتوانند با انگیزه مضاعف به وظیفه خطیر خود عمل کنند.
عیسی محمدی فیروزجاهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل هم گفت : هر خدمتی در این کشور صورت می گیرد باید از طریق رسانه ها به آگاهی مردم برسد.
وی افزود : عملکرد نظام باید برای نسل سوم و چهارم انقلاب تشریح شود و بدون تردید رسانه ها در این امر پیشگام هستند.
او ادامه داد : فضای مجازی هم یک فرصت مناسب است تا از طریق آن بتوانیم خدمات نظام و دولت تدبیر و امید را راحت تر در اختیار مردم قرار دهیم.
شهرستان 530 هزار نفری بابل دارای 50 خبرنگار است که در عرصه رسانه مکتوب ، خبرگزاری و فضای مجازی فعالیت می کنند.
خبرنگار : فریبرز سیفی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7343/1654انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.