خانه / دسته‌بندی نشده / 2 خبر از پینگ پنگ و هاکی کرمانشاه

2 خبر از پینگ پنگ و هاکی کرمانشاهبهرام کنجوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ندا شهسواری بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی است که به عنوان تنها بانوی پینگ پنگ باز کشورمان به مسابقات کاپ آسیا دعوت شده است.
وی ادامه داد: رقابت های کاپ قهرمانی آسیا از 16 تا 18 فروردین ماه سال آینده در شهر یوکوهامای ژاپن برگزار می شود.
کنجوری با بیان اینکه 32 ورزشکار در این رقابت ها حضور خواهند داشت، افزود: 18 ورزشکار از این تعداد خانم و 18 ورزشکار نیز آقا هستند.
دبیر هیات پینگ پنگ کرمانشاه گفت: از کشورمان 2 ورزشکار در مسابقات کاپ آسیا حضور خواهند داشت که یکی ندا شهسواری بانوی کرمانشاهی و دیگری هم نوشاد عالمیان است.
وی در پایان گفت: شهسواری تنها بانوی پینگ پنگ ایران است که سابقه حضور در مسابقات المپیک های (2012 لندن و 2016 ریودوژانیرو) را دارد.

**کسب مقام سومی تیم ملی هاکی در جام جهانی با حضور ورزشکار و مربی کرمانشاهی
رئیس هیات هاکی استان کرمانشاه با اشاره به کسب مقام سومی رقابت های جام جهانی داخل سالن هاکی توسط کشورمان، گفت: محسن و مسعود بهلولی از جامعه هاکی کرمانشاه به ترتیب به عنوان ورزشکار و مربی در این تیم حضور داشتند.
جواد رضایی تبار در گفت و گو با ایرنا، افزود: تیم کشورمان با حضور محسن بهلولی در ترکیب ثابت خود توانست نخستین مسابقه اش را در جام جهانی آلمان برابر سوئیس با حساب پنج بر یک پیروز شود.
وی با اشاره به تساوی ایران در دومین مسابقه با نتیجه 3 بر 3 مقابل بلژیک، خاطرنشان کرد: ملی پوشان کشورمان سومین مسابقه را برابر آفریقای جنوبی برگزار و توانستند 6 بر 3 پیروز شوند تا به مرحله نیمه نهایی راه یابند.
رئیس هیات هاکی کرمانشاه ادامه داد: تیم کشورمان در مرحله نیمه نهایی برابر آلمان میزبان قرار گرفت و با قبول شکست 6 بر 2 از راه یابی به دیدار نهایی و فینال بازماند.
رضایی تبار ادامه داد: در دیدار رده بندی تیم کشورمان به مصاف استرالیا رفت و توانست با برتری 4 بر صفر برای اولین بار به مقام سوم مسابقات جام جهانی دست یابد.
وی در پایان گفت: تیم ایران در سال 2011 مقام نهم و در دوره قبل در سال 2015 نیز مقام چهارم را کسب کرده بود.
در استان کرمانشاه بالغ بر 250 نفر در رشته پینگ پنگ و حدود 100 نفر در رشته هاکی فعالیت می کنند.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.