خانه / دسته‌بندی نشده / 3500 مترمربع به سرانه فضاهای ورزشی شهرستان بردسیر افزوده شد

3500 مترمربع به سرانه فضاهای ورزشی شهرستان بردسیر افزوده شدهادی خدادادپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سالن ورزشی دشتکار در اردیبهشت ماه، استخر شنای بردسیر در آذر و مجموعه ورزشی گلزار در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به روند طولانی احداث استخر بردسیر اظهار کرد: پروژه استخر شنای بردسیر که بیش از دو دهه از آغاز عملیات اجرایی آن می گذرد به عنوان یکی از پروژه های سرگردان این شهرستان با کمکهای نقدی وزارت نفت به سرانجام رسید و هم اکنون مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.
وی ادامه داد: استخر شنا، یکی از مهمترین پروژه های راه اندازی شده ورزشی امسال بود که موجب ارتقای سرانه فضای ورزشی شهرستان بردسیر شد.
وی گفت: پروژه استخر شنای بردسیر با کارفرمایی اداره کل راه و شهرسازی، بهره برداری اداره ورزش و جوانان بردسیر و داشتن هزار و 400 متر زیربنا با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال راه اندازی شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان بردسیر اشاره کرد: ورزشکارن این شهرستان در عرصه های مختلف همواره خوش می درخشند و احداث فضاهای ورزشی تنها آماده سازی فضایی برای کشف استعدادهای جوانان این سرزمین است.
بردسیر با داشتن 6 هزار و 300 متر مربع مساحت در شمال استان کرمان قرار دارد و از شرق به مرکز استان، غرب با سیرجان، شمال با رفسنجان و جنوب با شهرستان بافت همجوار است.
خبرنگار‌: زهرا بیرمی نیا ** انتشار: نجمه حسنی*
7421/3029انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.