خانه / دسته‌بندی نشده / 70 درصد آلمانی‌ها مخالف تحریم سیاسی جام جهانی روسیه هستند

70 درصد آلمانی‌ها مخالف تحریم سیاسی جام جهانی روسیه هستندبه گزارش ایرنا، مجله معتبر فور فور تو (fourfourtwo ) روز جمعه با درج این خبر نوشت: مطابق این نظرسنجی، تنها 26 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند سیاستمداران آلمانی نمی بایست از جام جهانی که از روز گذشته در روسیه آغاز شده، حمایت کنند.
موضوع دیگر مطرح شده در این نظرسنجی در مورد صحیح بودن یا نبودن تصمیم فیفا در اعطای حق میزبانی جام جهانی 2018 به روسیه بود که در نهایت با آرای نسبتا مساوی؛ نیمی از شرکت کنندگان این تصمیم را درست و نیمی دیگر آن را اشتباه دانستند.
در ادامه این نظرسنجی از شرکت کنندگان در خصوص احتمال قهرمانی تیم ملی آلمان سوال شد؛ که 42 درصد از آنان امیدوارند تیم ملی کشورشان از عنوان قهرمانی خود دفاع کند در حالی که 11 درصد برزیل را قهرمان این دوره دانسته و اسپانیا و فرانسه به ترتیب با 9 و 7 درصد دیگر شانس های قهرمانی شناخته شدند.
این نظر سنجی با حضور یک هزار شرکت کننده از یازدهم تا سیزدهم ژوئن برگزار شد و درصد خطای آن نیز از 3.1 درصد تجاوز نکرد.
جام جهانی 2018 روسیه، روز گذشته با دیدار تیم های روسیه و عربستان سعودی آغاز شد و در نهایت با پیروزی 5 – صفر میزبان خاتمه یافت.
تیم ملی فوتبال ایران که برای پنجمین بار در جام جهانی حضور می یابد و امسال دومین حضور پیاپی خود را تجربه می کند از ساعتی دیگر در نخستین بازی مرحله گروهی به مصاف تیم ملی مراکش (مغرب) می رود.
ورزشی**3991**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.